Вінниця, проспек Коцюбинського, 9, Вінниця, Україна
+380 (50) 162-65-38
+380 (93) 441-40-53
Опис товару
Розмір: 25 см × 51 см × 42 см
Високої якості.
Виробник - КНР
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 19 см |
| Вікова група | Без обмежень |
| Довжина | 42 см |
| Діаметр | 25 см |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | Поліестер |
| Прання | Машинна/ручна |
| Стан | Новий |
| Тип іграшки | Тварина |
| Ширина | 51 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 908 ₴


