Вінниця, проспек Коцюбинського, 9, Вінниця, Україна
+380 (50) 162-65-38
+380 (93) 441-40-53

Подарунковий пакет "Квіти №3" 30х42х12 см
- В наявності
- Тільки оптом
42 ₴
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (50) 162-65-38
Менеджер
- +380 (93) 441-40-53Адміністратор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Подарунковий пакет.
Виробник: КНР.
Розмір: 30х42х12 см.
Матеріал: картон.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 420 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Матеріал | Ламінована папір |
| Особливості | З ручками |
| Тип | Пакет |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 ₴

