Вінниця, проспек Коцюбинського, 9, Вінниця, Україна
+380 (50) 162-65-38
+380 (93) 441-40-53
вверхвниз

Подарунковий пакет "Любов" з аплікацією та глітером 23х17х8 см, мікс 4 шт
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: 301826 / П 17
105 ₴/комплект
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (50) 162-65-38
Менеджер
- +380 (93) 441-40-53Адміністратор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Розмір: 23х17х8 см
В наборі: 4 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 230 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Ламінована папір |
| Тип | Пакет |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 170 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 105 ₴/комплект




