Вінниця, проспек Коцюбинського, 9, Вінниця, Україна
+380 (50) 162-65-38
+380 (93) 441-40-53

Подарунковий пакет "Персиковий" 25х16х7 см
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: 10529 / 304910 / П 7
23 ₴
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (50) 162-65-38
Менеджер
- +380 (93) 441-40-53Адміністратор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Подарунковий пакет ламінований.
Розмір: 25х16х7 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 250 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Колір | Персиковий |
| Матеріал | Ламінована папір |
| Тип | Пакет |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 ₴

