Вінниця, проспек Коцюбинського, 9, Вінниця, Україна
+380 (50) 162-65-38
+380 (93) 441-40-53

Подарунковий пакет "Париж на білому" 18х21,5х8 см
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 308423 / П 0415
30 ₴
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (50) 162-65-38
Менеджер
- +380 (93) 441-40-53Адміністратор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Подарунковий пакет.
Розмір: 18х21,5х8 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 215 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Ламінована папір |
| Особливості | З ручками |
| Тип | Пакет |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 ₴

