Вінниця, проспек Коцюбинського, 9, Вінниця, Україна
+380 (50) 162-65-38
+380 (93) 441-40-53
Опис товару
Подарунковий пакет.
Виробник: КНР.
Розмір: 30х41х12 см.
Матеріал: картон.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 410 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Ламінована папір |
| Особливості | З ручками |
| Тип | Пакет |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 ₴


